Samet Nakliyat
Samet Nakliyat Ev Ofis Taşıma ve Depolama Ltd. Şti. 2004 Yılında Kayseri evden eve nakliyat merkezli olan Ev taşıma hizmetini sunmaya başlamıştır. Firmamız kuruluşundan bu yana her zaman müşterilerinin beklentilerine karşılık verebilme odaklı hizmet sunmuştur. Bir işi almak değil, önemli olan işi beklentiler odağında teslim edebilmektir. Bizden aldığınız hizmet servisi hangisi olursa olsun, amacımız sizi referans listemize katabilmek ve bizi çevrenize tavsiye etmenizdir. Samet Nakliyat olarak ev taşıma sektörüne başladığımız yıllardaki ev eşyaları günümüzde neredeyse antika değeri kazanmaya başladılar. Geçmişin birikimini günümüz şartlarına harmanlayarak kusursuz bir taşımacılık hizmeti sunabiliyoruz.
En iyi nakliyat firmaları arasındaki liderliğini koruyan firmamız, bunu kesinlikle müşterilerinin beklentilerine karşılık verebilecek hizmetine borçludur. Çalışanlarımızın tamamı işlerinde uzman kişilerden oluşmaktadır. İşini seven benimseyen bireylerden oluşan ekiplerimiz el birliği ile ve ekip çalışmasıyla kusursuz bir evden eve nakliyat hizmeti sunuyorlar. Çalışanlarımıza verdiğimiz önem ve  onların işlerini sevmelerini ve benimsemelerini sağlıyoruz. Personelimizin tamamı sabit kadrolu dur. Bizimle çalışabilmeleri için en az beş yıl ev ya da iş yeri eşyası taşımacılığında tecrübe sahibi olmaları zorunludur. Eşya taşıma sektöründe tecrübe son derece önemlidir. Bir eşyanın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi bilmek gerekir. Çalışanlarımızın tamamı eşya taşıma konusunda tecrübeli ve her zaman kendini geliştirmeye açık bireylerden oluşmaktadır.
Taşınma süreci boyunca firma olarak müşterilerimizden yapmalarını istediğimiz hiç bir şey yok. Firmamız taşınma esnasında gerekli olan bütün işlemleri yapmaktadır. Öncesinde sadece görmemizi istemediğiniz özel eşyalarınızı bir köşeye ayırabilir ya da toparlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminiz. Bunun dışında firma olarak yapılması gereken her şeyi firmamız yapmaktadır. Anahtar teslimi hizmet anlayışına sahip olan ve bu doğrultuda hizmet veren firmamız, müşterilerinin taşınma süreci boyunca hiç bir şeye karışmadan ve yorulmadan yeni evine hiç taşınmamış gibi yerleşmesini sağlıyoruz.
Samet Nakliyat olarak sektörde yeniliklere ve sektörün gelişmesine bir çok katkı sağladık. Bunların başında hassas taşımacılık ve antika taşımacılığı gelmektedir. Aynı zamanda hijyen kurallarına uygun olarak paketleme – ambalajlama ve taşıma hizmetini de ilk olarak firmamız sektörde ön plana çıkarmıştır. Günümüzde eşyaların sadece hasar almadan taşınması yeterli değil aynı zamanda temiz, düzenli ve tam olarak kurulumunun yapılarak taşınması son derece önemlidir.
Ambalajlama ve paketleme sistemlerimiz çağımıza uygundur. Eşyaların taşınırken hasar almaması ve aynı zamanda hijyen kurallarına uygun olarak taşınması bizim için son derece önemlidir. Eşyaların ağırlık ve hassasiyet durumuna kullanılan ambalaj ürünleri ve sistemleri değişmektedir. Uzman personelimizin önceden yapacağı keşifler sonrasında taşınacak olan ürünler için en uygun olan ambalajlama ve paketleme malzemelerimizi seçmekteyiz. Bununla birlikte eşyaların taşınma esnasında alacakları darbeleri engellemek için ambalajlama tek başına yeterli değildir. Bununla birlikte ambalajlanan ürünlerin nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğinin de çok iyi bilinmesi gerekli ve önemlidir. Kullandığımız ambalajlama ürünler: hava baloncuklu pıt pıt, graft kağıtları, köşebendi, ambalaj kağıdı, streç, strafor… gibi ürünlerdir. Bunların artması ve değişmesi durumu ekserimiz tarafından belirlenir. Paketleme için kullandığımız ürünler: Ambalajlama kağıtları, hava baloncuklu pı pıtlar, karton kutular ve koli bantları…

Bizi seçmeniz için bir çok geçerli sebebimiz var.
Firmamızın büyük bir taşıma geçmişi ve birikimi bulunmaktadır. Bu birikimiz her nakliyat servisimize aktarmakta ve hizmetin en iyi biçimde sonuçlanabilmesi için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Samet Nakliyat geçmişin birikimini günümüz teknoloji ve şartları ile harmanlayarak kurumsal anlamda profesyonel hizmet sunmaktadır.
Mobilyalarınızın montesi için sertifikalı marangozlar gönderiyoruz. Yatak odası takımlarınız ve diğer odalarınızda bulunan mobilyalar, dolaplar ve bunlar gibi marangozluk gerektiren bütün eşyalarınız ve ürünleriniz için Sertifika sahibi marangoz gönderiyoruz. Marangoz bütün ürünlerinizin sökülüp, paketlenip ve yeni adreste kurulmasından sorumludur.
Taşınan bütün eşyalarınız büyük bir titizlik ile paketlenip ambalajlanıyor. Fakat taşınma esnasında elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşabilecek hasarlara karşı da eşyalarınız geniş kapsamlı olarak nakliyat kaskosu ile sigortalanmaktadır.
Kullandığımız ambalajlama ürünleri son derece dayanıklı ve müşteriye özeldir. Eşyaların neresinden nasıl darbe alarak hasar alabileceğini çok iyi biliyoruz. Ambalajlama yaparken bunlara son derece dikkat ediyoruz. Paketlenen bir eşyanın hassasiyet durumuna göre paketleme malzemesi de değişmektedir.
Firmamız bütün taşıma ve depolama yetki belgelerine sahiptir. Kuruluşumuzdan bu yana işimiz eşya taşıma bu işi sunarken her zaman müşteri geri dönüşüne çok önem verdik. Uzmanı olduğumuz eşya taşımacılığı konusunda sektörün gelişmesi için de elimizden geleni yapıyoruz. Evden eve nakliyat çok hassas ve önemli bir iş. Bu işi yapan diğer firmalarında işlerini hakkıyla yapmalarını istiyor ve destekliyoruz.
Çalışanlarımızı seçerken işlerini sevmelerini çok önemsiyoruz. Evden eve nakliyat hizmetini iyi bir şekilde yapabilmeniz için öncelikli olarak işinizi sevmeniz ve benimseniz getekmektedir. Firma çalışanlarımızın tamamı işlerinde uzman ve aynı zamanda işlerini çok sevmektedirler. Her biri alanında uzman olan personellerimiz aynı zamanda son derece saygılı kişilerden oluşmaktadırlar.
Bizim işimiz sadece eşya taşımak değil. Bununla birlikte biz insanların yuvalarını taşıyor ve yaşam alanlarına giriyoruz. Bu nedenle bunun farkında olarak son derece saygılı olmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle kendi evimize sokmadığımız ve rahatsız olacağımız kişileri sizin evinize de göndermiyor ve çalıştırmıyoruz. İşini sevmeyen ve isteyerek yapmayan herhangi bir kişinin bizimle çalışması da mümkün değil.
Sigortalı Nakliyat
Eşyaların taşınma sürecinde alabilecekleri hasarlara karşı onları geniş kapsamlı olarak sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyaların alacakları bütün hasarları anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi karşılamaktadır. Yılların tecrübesi ve birikimi ile her zaman hizmetinizde olmaktan gururluyuz.
Şehirler Arası Nakliyat
Kayseri merkezli olan firmamızın Türkiye’nin en uzak noktasından en yakın noktasına kadar her yerine şehirler arası nakliyat hizmeti var. Fakat şehirler arası nakliyat hizmetimiz yapılmaktadır.
Eşya Depolama
Eşyalarınızın tamamını ya da sizin belirlediğiniz bir bölümünü depolarımızda saklıyoruz. Depolanan eşyaların tamamı sigortalanıp bütün sorumluluğu da firmamız tarafından alınmaktadır. Aynı zamanda evden depoya depodan eve nakliyat hizmetimizle anahtar teslimi hizmet sunabiliyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir