Evden Eve Nakliyat Kayseri

Sektöre başladığımız zaman bu yana işimiz konusu ile ilgili çok değişiklikler olmuştur. Bunlardan biri eşya aktarımı sırasında dış cephe platformu bir diğer adıyla dış cephe asansörü yardımı almaktır. Dış cephe asansörünün yararı eşyaları daha sağlıklı ve daha güvenceli aktarımı sağlmasıdır.

Balkon ve pvc camlarının sökülmesiyle kurulan platform, uzman ekibimizin yükleme ve boşaltmasıyla kullanılıyor. İlk önce personel güvenliğini sağlayıp daha sonra eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Dış cephe asansörünün tanınmış olduğundan kaynaklı işimize bakı açımız daha güvenilir bir hal almıştır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası taşımacılıkta üstün hizmet anlayışı ile müşterisine önem veren ve işini en uygun şekilde yapmayı amaçlayan Samet Nakliyat 7/24 hizmet desteği sayesinde sizin yanısıra.
Samet Nakliyat olarak kuruluşumuzu 2004 yılında yapmış bulunuyoruz. Aradan geçen yıllar zarfında işimiz konusu ile ilgili uzmanlık ve kaliteli bir profesyonellik kazanmış bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan öngörümüz ve işimize verdiğimiz önem vasıtası ile uzun yıllardan beri sektörün vazgeçilmeyen bir firması haline geldik.

İşimizi kaliteli yapmakla kalmayıp müşterilerimize verdiğimiz önemden kaynaklı farkın dalık oluşturmuş bulunuyoruz. Bu sayede firmamızı vazgeçilmez kılıyoruz.
Şehir İçi Taşımacılık

Şehir İçi taşımacılık işlerinde sizin yanı sıra olmaktan gurur duyan Samet Nakliyat, güvenilir nakliyat ve profesyonel ekibi ile hizmetine hizmet katıyor. 7/24 hizmet vermenin yanı sıra,asansörlü taşımda desteği ile verdiği hizmeti 2 katına yükselterek siz şayetli müşterileri için vazgeçilmez bir marka haline geliyor.